Park LiNovy Kalisz - Atrakcje

Trasa: "ZA RĄCZKĘ"

Dedykowana najmłodszym uczestnikom zabawy – dla dzieci od 3 roku życia. Zawieszona na wysokości 0,5-1 metra, dzięki czemu opiekunowie z ziemi mogą pomagać w zabawie. Składa się z 12 przeszkód, w tym 2 zjazdy. Łączna długość to około 85 metrów. Średni czas przejścia 15-20 minut.

Trasa: "NISKA"

Trasa zawieszona na wysokości ok 2,5-3 m. Dedykowana dzieciom od 5-6 roku życia. Składa się z 18 przeszkód, w tym 2 zjazdy. Łączna długość to około 120 metrów. Trasa z ciągłym systemem asekuracji, dzięki czemu zabawa jest w 100% bezpieczna i uniemożliwia wypięcie się uczestnika z lin asekuracyjnych. Średni czas przejścia 25-30 minut.

Trasa: "WYSOKA"

Dedykowana dzieciom powyżej 145 cm wzrostu z doświadczeniem w zabawie w parkach linowych, młodzieży i dorosłym. Składa się z 25 przeszkód, w tym 4 zjazdów (2 przejazdy końcowe nad rzeką Prosną o łącznej długości 110 m). Cała długość trasy to około 310 metrów. Zawieszona na wysokości 4-10 metrów. Trasa z ciągłym systemem asekuracji, dzięki czemu zabawa jest w 100% bezpieczna i uniemożliwia wypięcie się uczestnika z lin asekuracyjnych. Średni czas przejścia 45-60 minut.

Logo przedstawiające postać skaczącą na trampolinie.

TRAMPOLINY

Do dyspozycji 14 pól o łącznej powierzchni ok. 75 metrów kwadratowych.

Logo przedstawiające łuk i strzałę.

STRZELNICA [bezpieczny łuk]

Do dyspozycji 2 stanowiska do strzelania z łuku (strzały zakończone gumową przyssawką).

Logo przedstawiające ognisko.

STREFA RELAKSU

Do dyspozycji 3 wygodne hamaczki. Możliwość rozpalenia klimatycznego ogniska z niekończącym się zapasem drewna.